استانها

اموال تملیکی لرستان جز استانهای برتر کشور است

به گزارش سیلاد لرستان ، فرزاد رستمی در این رابطه گفت : کالای وارده به ادارات جمع آوری اموال تملیکی به ۲ صورت است کالاهای سریع الفساد و کالاهای بادوام که باتوجه به حساسیت کالاهای سریع الفساد در کوتاه ترین زمان می بایست مجوزارت و تاییدیه ها از سازمانهای مربوطه اخذ و بفروش برسند .

وی افزود : روند فروش کالاهای بادوام به بدلیل اخذ مجوزات قضایی ،احکام صادره و تاییدیه های لازم از دستگاههای مربوطه قدری زمان براست اما طی پروسه لازم واگذاری این کالاها آمادگی لازم جهت واگذاری وجود دارد .

مدیریت جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان در ادامه با بیان اینکه تعیین تکلیف و سامان دهی وضعیت انبار استان از سال گذشته آغاز شده اظهار داشت : از سال گذشته که در خدمت این مجموعه بودیم با همکاری دستگاههای نظارتی و هماهنگی های لازم انبار اموال تملیکی استان که وضعیت بسیار نامناسبی داشت را تعمیر و سامان دهی نموده و  تجهیزات جدیدی برای اولین بار در انبارها ایجاد کردیم .

رستمی نگهداری و ثبت اجناس و کالاهای استان را در گذشته بسیار نامطلوب خواند و تصریح کرد : متاسفانه حجم زیادی از کالاها و اجناس چه در سرما و چه در گرما در محوطه اداره اموال تملیکی دپو شده بود و در شرایط بسیار ناجور و نامطلوبی نگهداری می شد که طبق برنامه ریزی ها و پیگیریهای نتیجه بخش با تجهیز و سامان دهی انبار استان در حال حاضر هیچ کالایی در محوطه نگهداری نمیشود و در داخل انبار و در شرایط مطلوبی نگهداری می شوند .

مدیریت جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان افزود : خوشبختانه با همکاری و همت پرسنل زحمت کش از سال گذشته تابه امروز این مدیریت از نظر شاخصهای عملکردی رشد بی سابقه ای داشته و هم اکنون جز استانهای برتر در سطح کشور قرار گرفته است .

مدیریت جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان لرستان همچنین از فروش ۵۵۰ میلیارد ریال از کالاها و اجناس طی سال گذشته خبر داد و گفت : این مقدار تعیین تکلیف اجناس و کالاها در گذشته کم نظیر بوده است .

وی از افزایش فروش کالاها و اجناس نگهداری شده در انبارهای استان خبر داد و اظهار کرد : با همکاری دستگاه های نظارتی از جمله بازرسی استان، تعزیرات ، دادگستری که جا دارد از مدیران و پرسنل این دستگاهها نهایت تشکر را داشته باشیم توانستیم بخشی از مشکلات این مدیریت را مرتفع و برای اولین در سال گذشته مقدار ۵۵۰میلیارد ریال از کالاها را بفروش برسانیم .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا