استانها

اعلام آمادگی سرمایه گذار صربستانی جهت اجرای طرح جامع پل خلیج فارس

به گزارش  سیلاد از قشم، علی درویش پور که با حضور جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد، اجرای طرح جامع پل خلیج فارس را یکی از پروژه های اولویت دار منطقه جهت تسهیل فرآیند تجارت و بهبود خدمات رسانی دانست.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه بر لزوم تامین ضمانت نامه بانکی بین المللی مورد تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی و همچنین آماده سازی مقدمات اجرای این طرح در کوتاه ترین زمان ممکن تاکید کرد.

وی تصریح کرد: اجرای این پروژه نیازمند هماهنگی هایی در سطح دولت، سازمان برنامه و بودجه، وزارت نفت و… است که خوشبختانه در حال حاضر اراده جدی جهت اجرای هرچه سریع تر این پروژه وجود دارد.

درویش پور افزود: پل خلیج فارس موجب جذب سرمایه گذاری های کلان بخش خصوصی داخلی و خارجی و در نهایت تحولات اقتصادی کلان در این منطقه خواهد شد.

براساس این گزارش، پردراگ ماکسیمویچ، مدیر گروه پرماکس (Premax) نیز در این جلسه از اراده جدی این مجموعه جهت اجرای طرح جامع پل خلیج فارس در کوتاه ترین زمان ممکن خبر داد.

وی همچنین نسبت به سرمایه گذاری در طرح توسعه بندر کاوه، ساخت مسیر ریلی و همچنین مجتمع های فولادی موجود در منطقه همراه با انتقال تکنولوژی و تجربیات اعلام آمادگی کرد.

مدیر گروه پرماکس همچنین اعلام کرد که این مجموعه جهت نهایی شدن توافق و آغاز مراحل اجرای پروژه پس از کسب مجوزهای لازم از دولت جمهوری اسلامی ایران آمادگی کامل دارد.

گفتنی است، طرح جامع پل خلیج فارس شامل احداث پل خلیج فارس، بزرگراه، مسیر حمل و نقل ریلی و توسعه بندر کاوه و در نهایت اتصال جزیره قشم به کریدور شمال به جنوب می باشد.

اعلام آمادگی سرمایه گذار صربستانی جهت اجرای طرح جامع پل خلیج فارس

۴۶

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا