استانها

اجرای ۶۱ میلیارد تومان پروژه در شهرهای آبادان اروندکنار و چوئبده توسط سازمان راهداری

جلیل مختار در گفتگو با خبرنگار سیلاد در آبادان با اشاره به نشست اش با معاون پارلمانی وزارت راه و شهرسازی که در آن رضا اکبری مدیرکل دفتر نگهداری پل‌ها و ابنیه فنی سازمان راهداری نیز حضور داشت، از اعلام ۶۱ میلیارد تومان پروژه تعریف شده برای اجرا در شهرهای آبادان، اروندکنار و چوئبده از سوی این مدیرکل خبر داد و اظهار کرد: یکی از این پروژه ها، مربوط به آسفالت ۸ کیلومتر از جاده خضر نبی است که ۲ کیلومتر آن انجام و برای ۶ کیلومتر باقی آن که تا جاده چوئبده ادامه دارد، در حال تجدید مناقصه برای انتخاب پیمانکار است.

وی تصریح کرد: همچنین برای احداث پل ۱۱ متری در محور خضرنبی قرار شد تا با پرداخت ۲ میلیارد تومان به عنوان پیش پرداخت، عملیات اجرایی آن ظرف ۲ هفته ی آینده آغاز شود. کار احداث این پل پس از ۲ سال پیگیری مستمر بالاخره به نتیجه رسید.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: برای احداث ۵ پل خرپایی در محور آبادان ماهشهر نیز در حال تجهیز کارگاه هستند.

مختار؛ گفت: به منظور بازسازی محور نوآباد نیز باکس های پل درست شده و کار زیرسازی و دیگر موارد مربوطه نیز در دست انجام است.

وی افزود: برای اجرای عملیات بهسازی شانه جاده در محور نوآباد نیز در حال انعقاد قرار هستند ضمن اینکه برنده ی مناقصه ی کار لکه گیری جاده قفاس به طول ۱۰ کیلومتر مشخص شده و پیمانکار بایستی کارش را آغاز کند.

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا