دومین دوره مسابقات شنا و چهارمین دوره مسابقات قایق‌های چوبی (هوری) قشم برگزار شد

 دومین دوره مسابقات شنا و چهارمین دوره مسابقات قایق‌های چوبی (هوری) قشم برگزار شد

به گزارش سیلاد از قشم، جلیل حقگویان با بیان این مطلب، اظهار کرد: این مسابقات به مناسبت هفته تربیت بدنی و با هدف معرفی جاذبه های گردشگری موجود در جنگل های حرا و ایجاد امکان آشنایی بیشتر آیین های سنتی جزیره انجام شد.

وی ادامه داد: در دومین دوره مسابقات شنای آب های آزاد ۲۵ شناگر از نقاط مختلف جزیره قشم در مسافتی به طول ۵۰۰ متر به رقابت با یکدیگر پرداختند و در پایان آقایان ابوالقاسم صادقی، احسان حیدری و عبدالقادر احمدی به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم معرفی شدند.

مدیر ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: همچنین در چهارمین دوره مسابقات قایق های هوری ۱۲ قایقران در ساحل روستای سهیلی در جوار جنگل های حرا به رقابت با یکدیگر پرداختند.

به گفته حقگویان؛ در پایان این دور از رقابت ها آقایان ابراهیم خانگاه، عبدالرحمن حاجی پور و عبدالرحمن طولی پس از طی مسیر یک هزار متری به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم معرفی شدند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این مسابقات با برنامه ریزی مدیریت ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم و با همکاری دهیاری روستای سهیلی برگزار شد و نفرات برتر جوایز خود را در مراسمی با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم دریافت کردند.

تبلیغات دیجی کوله

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

0 دیدگاه

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.