اقتصاد

خرید جم فری فایر از سایت معتبر

خرید جم فری فایر از فروشگاه بازی

بازی فری فایر یک از بازی‌های محبوب موبایلی در سبک شوتر اول شخص آنلاین محسوب می‌شود. بازی فری فایر به همراه بازی‌های کالاف دیوتی موبایل و پابجی موبایل خود را از سایر بازی‌های این سبک جدا کرده اند. هرسه این بازی‌ها نکات مشترک و تفاوت‌هایی باهم دارند که باعث شده طرفداران خاص خود را داشته باشند.

گیمرهای بازی‌های شوتر راه کارهای مختلفی جهت خرید جم فری فایر و خرید آیتم‌های داخل فروشگاه بازی دارند. مهمترین راهکار انجام خرید درون برنامه ای بازی های موبایلی بصورت زیر است:

  • انجام خرید توسط خودتان: به این صورت که ابتدا گیفت کارت گوگل یا ایتونز را تهیه می‌کنید و حساب خود را شارژ می‌کنید. سپس می‌توانید از طریق فروشگاه داخل بازی خودتان اقدام به خرید نمایید.
  • انجام خرید از طریق سایت‌های خارجی: وبسایت‌های خارجی مختلفی هستند که خرید جم فری فایر با آیدی تگ انجام می‌دهند. جهت خرید از این وبسایت‌ها نیز نیازمند تهیه ویزاکارت مجازی یا حساب پرفکت مانی یا … هستید.

 خرید جم فری فایر از سایت معتبر ایرانی: در این روش نیاز به تهیه هیچ چیزی از طرف شما نیست. کافی است به یکی از سایت‌های معتبر در زمینه انجام خریدهای درون برنامه‌ای بازی های موبایل سر بزنید. پس از انتخاب بسته مورد نظر خود و پرداخت از طریق کارت بانکی خود، حساب فری فایر شما شارژ می‌شود.

دو روش اول معایب و ریسک‌های زیادی دارند. در روش اول علاوه بر گیفت کارت گوگل یا ایتونز نیازمند بستری امن جهت انجام خرید هستید. چون درصورت تشخیص اینکه شما از ایران هستید، گوگل یا اپل بلافاصله حساب شما را خواهند بست. در روش دوم ریسک کار کمتر است ولی تهیه ویزاکارت مجازی یا پرفکت مانی یا … خود نیازمند پرداخت کارمزد علاوه بر هزینه تهیه دلار هستید.

روش سوم خرید جم فری فایر از سایت معتبر ایرانی است. وبسایت‌های معتبر زیادی در این زمینه فعالیت دارند که خریدهای شما را انجام می‌دهند. هنگام خرید فاکتورهای زیادی برای کاربران و خریداران اهمیت دارد. معتبر بودن سایت، داشتن نماد اعتماد، داشتن درگاه امن بانکی، مدت زمان فعالسازی پس از خرید، راحتی پروسه خرید و … همگی از معیارهای مهم انجام خریدها می‌باشند.

خرید جم فری فایر از سایت معتبر

خرید جم فری فایر از سایت معتبر

سایت‌های معتبر زیادی در زمینه بازی ‌های موبایلی در حال فعالیت هستند. اما همانطور که اشاره کردیم کاربران و گیمرها معیارهای مختلف و متفاوتی جهت انجام خرید جم فری فایر از سایت معتبر ایرانی دارند. جهت نگارش این متن سعی کردیم به اکثر این سایت‌ها سر زده و معیارهای مختلف کاربران را در این سایت‌ها ارزیابی کنیم.

اولویت ما در انتخاب بهترین سایت جهت خرید جم یا سایر آیتم‌های بازی‌ها، داشتن همه معیارهای مهم کاربران بود. در میان سایت‌های ایرانی که تعدادشان به صدها سایت می‌رسد پیشنهاد ما خرید جم فری فایر از سایت هزارجم است. سایت هزارجم با توجه به بازخورد مشتریان و تجربه خرید خودمان دارای مزایای بیشماری نسبت به رقبا می‌باشد.

  • انجام خرید اکثرا زیر ۱۵ دقیقه و عموما بین ۱۵ تا ۶۰ دقیقه
  • خرید جم فری فایر ارزان و قیمت‌های شدیدا رقابتی که به ندرت سایت‌های دیگر همچین قیمت‌هایی ارائه می‌دهند.
  • پشتیبانی باکیفیت و پاسخگویی ۲۴ ساعته به سوالات و مشکلات شما
  • کدهای تخفیف خرید جم فری فایر . سایر آیتم‌ها به صورت حجم بالا که باعث کاهش شدیدتر قیمت‌هایشان می‌شود.
  • پروسه خرید شدیدا سر راست و بدون نیاز به ثبت الاعات شخصی یا اضافه
  • سیستم نظرات آزاد جهت گرفتن بازخورد کاربران
  • خرید آفرهای فری فایر که فقط برای اکانت شما به صورت زماندار فعال شده، از طریق تماس با پشتیبانی سایت
  • و …

از مزایای سایت هزارجم می‌باشند که ما را ترغیب به معرفی این سایت نمود. علاوه بر خرید جم فری فایر از سایت هزارجم شما می‌توانید خریدهای سایر بازیها مانند: پابجی، کالاف، کلش، کلش رویال و … را نیز از این سایت انجام دهید.

توصیه می‌کنیم در صورت خرید جم فری فایر از سایت ۱۰۰۰جم، حتما به صفحات بازی‌های مختلف نیز سر بزنید. تا علاوه بر مقایسه قیمت این سایت با سایت‌های دیگر، نظرات مشتریان این سایت را نیز مطالعه کنید.

خرید لول آپ پس فری فایر

نیاز به یادآوری هست که خرید جم فری فایر به دو روش عادی و خرید جم فایر با آیدی تگ صورت می‌گیرد. این دو روش هم از لحاظ تعداد جم و هم از لحاظ قیمت باهم تفاوت دارند. خرید با آیدی تگ امنیت اطلاعات شما را حفظ می‌کند که باعث شده اخیرا محبوبتر از حالت عادی خرید باشد. سایت هزارجم هم خرید جم فری فایر ارزان و  هم خرید جم فری فایر با آیدی تگ را در فروشگاه خود ارائه می‌دهد. جالب اینجاست که در سایت هزارجم تفاوت قیمت این دو حالت بسیار کمتر از سایت‌های دیگر است تا کاربران هم با امنیت خاطر خرید خود را انجام دهند و هم با هزینه بسیار کمتری این کار را انجام دهند.

 سخن آخر

توصیه ما خرید جم فری فایر از سایت معتبر هزارجم می‌باشد تا هم مشکل خرید به دلیل تحریم را حل کنید و هم با پرداخت هزینه بسیار کمتر خرید خود را انجام دهید. علاوه بر خرید جم، خرید لول آپ پس فری فایر، آفرهای فری فایر و سایر بازی‌ها نیز از سایت ۱۰۰۰جم قابل  انجام است. پس اگر دنبال چنین سایتی می‌گشتید ما اینکار را برای شما انجام داده‌ایم. کافیست سری به این سایت بزنید تا یک خرید شگفت انگیز و ارزان را تجربه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا