خبر بد به اریکسن رسید؛ خداحافظی با اینتر!

 خبر بد به اریکسن رسید؛ خداحافظی با اینتر!

به گزارش خبرگزاری سیلاد؛ در هفته جاری خبری بد به اطلاع کریستین اریکسن رسید؛ اینکه این ستاره دانمارکی نمی‌تواند به جمع بازیکنان اینتر برگردد و دوباره با پیراهن این تیم در سری A به میدان برود. اریکسن چهار ماه و نیم قبل در جریان اولین بازی تیم ملی دانمارک در مرحله گروهی یورو ۲۰۲۰ مقابل فنلاند، دچار سکته قلبی شد و تنها با مداخله هم‌تیمی‌اش سیمون کیائر و اعضای کادر پزشکی و به لطف وجود دستگاه شوک قلبی زنده ماند.

بعد از این اتفاق یک دستگاه ضربان‌ساز در بدن هافبک ۲۹ ساله اینتر کار گذاشته شده تا از تکرار اتفاقی مشابه جلوگیری کند، اما طبق قوانین سری A بازیکنان که از این دستگاه‌ها استفاده می‌کنند مستعد نارسایی قلبی مجدد شناخته می‌شوند و اجازه بازی در لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا را ندارند. اریکسن امیدوار بود که این وضعیت تغییر کند یا حداقل پزشکان به او بگویند که می‌تواند دستگاه ضربان‌ساز را از بدنش خارج کند، اما ظاهراً هیچکدام از این دو اتفاق هنوز رخ نداده است و مقامات کمیسیون پزشکی فدراسیون فوتبال ایتالیا به اریکسن گفته‌اند که تا پایان فصل نمی‌تواند در سری A بازی کند.

از این رو هافبک تیم فوتبال اینتر در پی جدایی از اینتر و رفتن به لیگی است که به او با وجود وضعیت فعلی‌اش اجازه بازی می‌دهد. طبق گزارش نشریه رکورد پرتغال، با وجود اینکه حقوق اریکسن توسط یوفا پرداخت می‌شود، باشگاه اینتر دیگر قصد ندارد برای بازگشت ستاره دانمارکی‌اش صبر کند و فروش او را در دستور کار قرار داده است. خود اریکسن اما هنوز حرفی مبنی بر اینکه قصد و امکان بازی در لیگی دیگر را دارد، نزده است. در حالی که سری A مخالف بازگشت اریکسن به میادین است، لیگ‌هایی مانند لیگ برتر انگلیس و لیگ دسته اول هلند به بازیکنانی دارای وضعیت مشابه با اریکسن اجازه بازی می‌دهند.

بیشتر بخوانید: کمپین هواداران السد برای ماندن ژاوی/عکس

۲۵۳ ۲۵۱

تبلیغات دیجی کوله

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

0 دیدگاه

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.