استانها

حل اختلاف ۳۰ساله سه طایفه در بخش بشاریات قزوین

به گزارش خبرگزاری سیلاد از قزوین؛ حجت الاسلام والمسلمین محمد حیدری، رئیس توسعه  حل اختلاف استان قزوین با اعلام این خبر گفت: در پی اختلاف دیرینه سه طایفه در یکی از مناطق روستایی بخش بشاریات از سال ۷۰ تاکنون شاهد وقوع نزاع های متعدد در این منطقه بوده ایم که در برخی موارد با آسیب های جسمی همراه بوده است.

حیدری افزود: در راستای جلوگیری از تشدید منازعات و سرایت آن به نسل های بعدی این طوایف، با وساطت رییس  دادگاه و اعضاء شورای حل اختلاف بخش بشاریات جلسات مکرری در شورا و در محل سکونت آنها به صورت شبانه روزی برگزار شد که طی مدتی کمتر از ۵ ماه منجر به حل و فصل اساسی مشکلات واختلافات دیرینه شد.

این مقام قضایی تصریح کرد: با مصالحه طرفین دعوی قریب به ۱۴فقره پرونده مختومه شد.

حجت الاسلام  حیدری همچنین بیان کرد: از اقدامات و تلاش اعضای شورای حل اختلاف بخش بشاریات که با فعالیت جهادی و انجام جلسات مکرر اختلافات خانوادگی طوایف را حل و فصل کردند، تشکر می کنم.

او با تقدیر و تشکر از اعضاء شوراهای حل اختلاف در ایجاد صلح و سازش در پرونده های مختلف و مهم قضایی اظهارکرد: فعالیت و کارهای خیر خواهانه اعضاء شوراهای حل اختلاف در ایجاد صلح و سازش بسیار ارزشمند و ماندگار است و امیدواریم با حمایت معنوی و مالی مسئولان از تلاش ها و خدمات این عزیزان تقدیر به عمل آید.

۴۸

نمایش بیشتر

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا