تولید سیستم اعلام حریق هوشمند آدرس‌پذیر در منطقه ویژه اقتصادی پیام

 تولید سیستم اعلام حریق هوشمند آدرس‌پذیر در منطقه ویژه اقتصادی پیام

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «نادر ثناگو مطلق» افزود: این سیستم شامل مراکز کنترل اعلام حریق نشانی پذیر، آشکارساز دودی، آشکارساز حرارتی، آژیر فلاشر، شاسی اعلام حریق نشانی پذیر و ماژورهای مربوطه است که توسط این شرکت در حال تولید انبوه است.

وی با بیان اینکه حدود هفت کشور در دنیا تولید کننده این سیستم به صورت کامل هستند، اظهار کرد: سیستم اعلام حریق هوشمند نشانی پذیر برای پروژه های بسیار بزرگ عمرانی و تجاری استفاده می‌شود که به خوبی قابلیت شناسایی نقطه حریق را دارد.

ثناگو مطلق تصریح کرد: ظرفیت اسمی شرکت سازنده این سیستم سالانه ۱۵۰ هزار دستگاه است که در صورت تامین مواد اولیه و تجهیزات ظرفیت تولید آن به ۳۰۰ هزار دستگاه در سال نیز خواهد رسید.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام البرز با بیان اینکه با افزایش تولیداین سیستم زمینه برای صادرات آن فراهم می‌شود، خاطر نشان کرد: با تولید سیستم اعلام حریق هوشمند نشانی پذیر توسط تولید کننده داخلی از خارج شدن میلیون ها دلار ارز از کشور جلوگیری می شود.

وی ادامه داد: این سیستم با تکیه بر توان داخلی و بهره گیری از ظرفیت متخصصان کشورمان بومی سازی که بخش زیادی از نیاز کشور به واردات این محصول را رفع می‌کند.

منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از ظرفیت های مهم اقتصادی و پروازی کشور محسوب می‌شود.

۴۸

تبلیغات دیجی کوله

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

0 دیدگاه

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.