استانها

تذکر نماینده الیگودرز به ۳ وزیر و مسئول کشوری در خصوص عدم تکمیل پروژه های لرستان

به گزارش سیلاد لرستان ، محمد خدابخشی در این باره گفت : باتوجه به تاخیر در تکمیل برخی پروژه های مهم استان و شهرستان ،وزیر صمت نسبت به تکمیل پروژه های نیمه تمام لرستان اقدام کند.

وی در تذکری خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت خواستار تکمیل پروژه های نیمه تمامی شد که با توجه به مزیت های نسبی استان لرستان در گذشته آغاز و عملیات بهره برداری آن به اتمام نرسیده است.

محمد خدابخشی در نشست علنی  مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به فاطمی امین افزود : انتظار داریم با توجه به توافقات گذشته هر چه سریعتر احداث پالایشگاه گیاهان دارویی، صنایع پایین دستی کاغذ از سنگ و مصنوعات سنگی که از مطالبات مردم الیگودرز و تماماً مبتنی بر مزیت نسبی منطقه است را اجرایی نمایند.

نایب رییس کمیسیون بودجه مجلس در تذکر دیگر خود خطاب به وزیر نفت خواستار تسریع در گازرسانی به روستاهای منطقه الیگودرز شد.

محمد خدابخشی همچنین خطاب به وزارت راه و شهرسازی با انتقاد از عملکرد اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تصریح کرد: این اداره کل به اندازه یک پیمانکار بخش خصوصی نیز توانمندی ندارد و در طول ۸ سال چند کیلومتر نیز جاده شکافی نکرده است .

وی ادامه داد : تا کی مردم باید منتظر احداث پروژه حرم تا حرم و تکمیل راه مواصلاتی مسیر محمدابن حسن (ع) باشند مسیر گله بادوش و سایر راه های استان نیز همچنان بلاتکلیف مانده است.

خدابخشی تاکید کرد : طرح لاستیک بارز لرستان و کشت و صنعت منطقه نیز باید هر چه سریعتر تعیین تکلیف شود و از رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران می خواهم پروژه های زیرمجموعه هلدینگ کوثر در استان و منطقه الیگودرز به ویژه پروژه کشت و صنعت را با فوریت به بهره برداری برساند. 

۴۶

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا