برگزاری همایش تببین اهداف و سیاستهای خوشه فرآوری زیتون قزوین

 برگزاری همایش تببین اهداف و سیاستهای خوشه فرآوری زیتون قزوین

به گزارش خبرگزاری سیلاد از قزوین؛ شهریار کشاورز، معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین اظهارکرد: خوشه های کسب و کار نقش محوری و بارزی در نیل به اهداف و سیاستهای اقتصاد مقاومتی و صنعتی کشورها ایفا کرده و از آنجایی که قزوین رتبه دوم تولید زیتون کشور را داراست تشکیل خوشه فرآوری محصولات زیتون با هدف توسعه تولید و اشتغال و ایجاد  و ایجاد انسجام بیشتر بین واحدهای تولیدی و فرآوری آغاز شده است.

او در ادامه برند سازی زیتون طارم سفلی، بازاریابی و صادرات این محصول، ایجاد شبکه های کسب و کار، آموزش و… را از مهمترین برنامه های معاونت صنایع کوچک در تشکیل این خوشه دانست .

عضو هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین با اشاره به تشکیل شورای راهبری و کمیته استانی با حضور نهادهای پشتیبان در توسعه این خوشه تصریح کرد: این شورا می تواند با برگزاری جلسات منظم در راستای حل مشکلات و موانع پیش روی تولید کنندگان این محصول گامهای جدی برداشته شود.

در پایان جمعی از تولید کنندگان و باغداران به ایرداد سخنرانی پرداختند.

این همایش با حضور معاون طرح زیتون وزارت جهاد کشاورزی، رئیس انجمن زیتون استان قزوین، رئیس کمیسیون‌کشاورزی اتاق بازرگانی، معاون فرماندار قزوین، مدیران سازمان‌جهادکشاورزی استان،بخشدار طارم سفلی  و جمعی از تولیدکنندگان زیتون بخش طارم سفلی در سالن اجتماعات آموئزش و پرورش طارم سفلی برگزار شد.

۴۸

تبلیغات دیجی کوله

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

0 دیدگاه

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.