اعلام برنامه تیم‌ملی برای دیدار با لبنان و سوریه

 اعلام برنامه تیم‌ملی برای دیدار با لبنان و سوریه

محمودرضا رضایی، مدیر رسانه ای تیم ملی فوتبال درباره برگزاری اردوی تدارکاتی تیم ملی گفت: اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال از روز ۱۵ آبان ماه در تهران آغاز خواهد شد و بلافاصله بازیکنان روز ۱۶ آبان با پرواز اختصاصی تهران را به مقصد بیروت ترک می کنند. بر همین اساس کادر فنی تیم ملی اسامی بازیکنان را روز ۱۵ آبان اعلام می کند.

وی ادامه داد: لژیونر ها و بازیکنان شاغل در اروپا از روز ۱۶ در بیروت به تیم ملی ملحق می شوند و اولین بازی تیم ملی فوتبال در بیروت و روز ۲۰ آبان برگزار خواهد شد. پس از این دیدار، روز ۲۱ آبان بیروت را به مقصد اردن ترک خواهیم کرد. همانطور که می دانید سوریه بازی های خود را در کشور اردن برگزار می کند و بر همین اساس در روز ۲۵ آبان در ورزشگاه ملک عبدالله اردن، دیدار ایران و سوریه برگزار خواهد شد.

مدیر رسانه ای تیم ملی فوتبال گفت: این دو بازی مهم بوده و از ۴ بازی انجام شده ۱۰ امتیاز تاکنون توسط تیم ملی کسب شده و طبق جدول ایران بالاتر از کره جنوبی، عراق، سوریه و لبنان قرار دارد. بازیهای سختی بوده چرا که درخانه حریف است و تیم ها جنگنده و فیزیکی بازی می کنند و اگر با موفقیت پشت سر بگذاریم، راه صعود به جام جهانی هموار خواهد شد.

وی در پایان ضمن تقدیر از وزیر ورزش و جوانان گفت: جا دارد از سجادی وزیر ورزش تشکر کنم.چرا که حضورشان دلگرمی برای بازیکنان است و ایشان اعلام حمایت کردند که از تیم ملی فوتبال حمایت خواهندکرد. برد دور از دسترس نیست و از همه عزیزان می خواهیم که ما را برای موفقیت تیم ملی همراهی کنند تا ان شالله جشن صعود را بگیریم.

بیشتر بخوانید: احضار ۳ پرسپولیسی به کمیته اخلاق

۲۵۳ ۲۵۱

تبلیغات دیجی کوله

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

0 دیدگاه

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.