ابطال پروانه سوخت کامیون‌های متخلف فروش شن و ماسه

 ابطال پروانه سوخت کامیون‌های متخلف فروش شن و ماسه

به گزارش خبرگزاری سیلاد از یزد، محسن صادقیان با اشاره به جلسه ساماندهی شن و ماسه با حضور اعضای انجمن شن و ماسه و انجمن رانندگان حمل و نقل درون شهری، سازمان صمت و شهرداری یزد در استانداری گفت: بر اساس مصوبات این جلسه، قیمت عرضه شن و ماسه در شهر یزد با در نظر گرفتن قیمت فروش، هزینه‌های مستقیم و غیرمستقیم و کرایه حمل تا زمان تحویل به خریدار فعلاً به ازای هر تن ۹۳ هزار تومان تعیین شد که این قیمت در شهرستان‌ها تا ۸۵ هزار تومان است.

وی افزود: فروشندگان موظف هستند در ازای فروش، فاکتور خرید با درج قیمت و مشخصات راننده و خودروی حامل بار به خریدار تحویل دهند. خریداران باید فاکتور رسمی خرید را از کارگاه تولیدی شن و ماسه دریافت کرده و در صورت مغایرت با نرخ مصوب، موارد تخلف را به سامانه ۱۲۴ سازمان صمت اعلام کنند.

معاون استاندار اظهار داشت: در صورت تخلف کامیون‌های فروش ماسه از قیمت نهایی، تخلفات ثبت شده به سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد اعلام می‌شود و ضمن باطل کردن پروانه سوخت راننده‌های متخلف، کارگاه‌ها دیگر حق ندارند به این رانندگان بار تحویل دهند.

صادقیان ادامه داد: سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد نیز متعهد شد به مدت یک هفته سامانه اطلاعات رانندگان حمل شن و ماسه استان را راه‌اندازی کند تا مشخصات رانندگان مجاز حمل بار در این سامانه ثبت شده و در اختیار انجمن شن و ماسه قرار گیرد.

وی تأکید کرد: همچنین انجمن شن و ماسه و بتن آماده استان موظف شد مدیریت بازار برای عرضه ماسه به میزان مورد نیاز را بر عهده گرفته و قیمت و عرضه و تقاضا را کنترل و نظارت کند.

۴۶

تبلیغات دیجی کوله

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

0 دیدگاه

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.