استانها

۱۶۶ دستگاه تبلت میان دانش‌آموزان و دانشجویان چهارمحال و بختیاری توزیع شد

به گزارش خبر گزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ، جاسم محمدی فارسانی بیان کرد: تأمین تجهیزات آموزشی برای دانش‌آموزان و دانشجویان و پرداخت کمک‌هزینه تحصیلی در راستای توسعه عدالت آموزشی از جمله خدمات این نهاد به خانواده‌های نیازمند است.

وی با اشاره به برگزاری آنلاین کلاس‌های آموزشی مدارس و دانشگاه‌ها و ضرورت تهیه تجهیزات الکترونیکی هوشمند برای دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند افزود: تاکنون ۱۱۳۸ دستگاه تجهیزات الکترونیکی شامل تبلت، لپ‌تاپ و گوشی هوشمند تهیه و توزیع شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان ضمن تقدیر از کمک‌های خیران، مؤسسات خیریه و بانک‌ها در تأمین هزینه‌های خرید این تجهیزات اضافه کرد: همچنین ۱۶۶ دستگاه تبلت دیگر نیز با مشارکت بانک سپه تهیه و میان دانش‌آموزان و دانشجویان ساکن مناطق محروم استان توزیع شده است.

محمدی در ادامه بابیان اینکه خیران و نیکوکاران می‌توانند در راستای کمک به تحصیل دانش‌آموزان و دانشجویان و تأمین تجهیزات لازم، کمک‌های خود را از طریق ادارات کمیته امداد در سراسر استان و مراکز نیکوکاری به دست نیازمندان برسانند اضافه کرد: همچنین کد دستوری #۰۳۸*۸۸۷۷* نیز برای پرداخت غیرحضوری کمک‌های مردم نیکوکار استان در نظر گرفته شده است.

شایان ذکر است، ۶ هزار دانش‌آموز و ۱۰۶۵ دانشجو و طلبه تحت حمایت کمیته امداد استان هستند و از خدمات پرداخت کمک هزینه‌های تحصیلی و شهریه«ویژه دانشجویان» بهره‌مند هستند.

۴۶

نمایش بیشتر

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا