ورزش

پرسپولیس متعلق به یک کشور دیگر نیست؛ لطفاً سنگ اندازی نکنید

خبرورزشی –

محمد پنجعلی درباره شرایط پرسپولیس پس از صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و رویارویی با الهلال عربستان اظهار داشت: خوشبختانه پرسپولیس با یک بازی حساب‌شده و بابرنامه توانست استقلال تاجیکستان را شکست دهد. سرخپوشان بازی سختی داشتند و با تدابیر کادر فنی جواز صعود به مرحله یک چهارم نهایی را کسب کردند.

وی ادامه داد: بازی با الهلال در مرحله یک چهارم نهایی هم یک بازی خیلی سخت است به ویژه که حریف در کشور خودش و با حضور تماشاگرانش بازی خواهد کرد. حریف عربستانی یک تیم حرفه‌ای با بازیکنان بزرگ است که می‌توانند در یک لحظه نتیجه بازی را تعیین کنند. ما در بازی با استقلال شاهد بودیم که مهاجمان الهلال در دو صحنه سبب پیروزی تیم‌شان شدند. با توجه به شرایط پرسپولیس اگر در این یک ماه برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشیم الهلال شکست‌ناپذیر نیست و می‌توانیم این تیم را هم حذف کنیم.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به فرصت یک ماهه تا بازی با الهلال خاطر نشان کرد: سرخپوشان فرصت خوبی دارند تا خودشان را برای بازی با الهلال آماده کنند. ما اصلاً نباید به این موضوع فکر کنیم که تا آن زمان لیگ شروع نمی‌شود. کادرفنی و در رأس آنها گل‌محمدی قطعاً برنامه‌ریزی درستی را انجام خواهند داد تا پرسپولیس با بهترین شکل و آمادگی به عربستان برود. حتماً باید دو یا سه بازی تدارکاتی سنگین در نظر گرفته شود تا بازیکنان در شرایط مسابقه قرار بگیرند، به هر حال بازیکنان جدیدی به تیم اضافه شدند و تیم نیاز به هماهنگی بیشتری دارد.

«با وجود اینکه گل‌محمدی به دنبال جذب یک مهاجم خارجی بود، اما فدراسیون به سرخپوشان اجازه این کار را نداد.»، پنجعلی در واکنش به طرح این موضوع خاطرنشان کرد: این اتفاقات را که می‌بینیم احساس می‌کنیم پرسپولیس برای یک کشور دیگر است. همه باشگاه‌های ما برای نام ایران تلاش می‌کنند و نباید با تصمیماتی اشتباه مانع از تقویت آنها شویم. مشکلاتی مثل بدهی چیزی نیست که مربوط به دیروز و امروز باشد. باشگاه‌های ما همیشه مشکلات مالی، بدهی و پرونده‌های خارجی داشته‌اند، پس باید راهکاری را پیدا کنیم تا تیم‌های‌مان در آسیا بتوانند موفق شوند. تیم‌هایی مثل الهلال تمام تلاش‌شان را انجام می‌دهند که در آسیا موفق باشند و با هزینه‌های سنگین بازیکنان باکیفیت به خدمت می‌گیرند و ما نتیجه این کار آنها را در بازی‌های‌شان می‌بینیم، اما ما نه تنها تیم‌های‌مان را تقویت‌ نمی‌کنیم بلکه سنگ جلوی پای آنها هم می‌گذاریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا