قدردانی خانواده شهید سلیمانی از قهرمانان پارالمپیک

 قدردانی خانواده شهید سلیمانی از قهرمانان پارالمپیک

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
ورزشکاران افتخارآفرین جمهوری اسلامی ایران در پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰

به سهم خود و به‌عنوان خانواده شهید قاسم سلیمانی از شما سپاسگزاریم؛ چه آنجا که افتخار آفریدید و پرچم وطن را برافراشتید و چه آنجا که در نام کاروانتان یاد سردار دل‌های ملت را پاس داشتید و این‌چنین در میدانِ جهانیِ افتخار، یاد «مرد میدان» را سر دست گرفتید. مردی که برای صلح، سلاح حمایل کرد و بی‌قرار در دشت و کوه، در آرزوی آرامش انسان بود و جهانی را می‌خواست که هیج مظلومی در آن بی‌تاب و پناه نباشد.

و این «کاروان سرافراز» که شما نامش را «سردار دل‌ها» برگزیدید، کاروان جوانمردان و شیرزنانی است که قدر را می‌شناسند و شما میراث‌داران پرچمی هستید که برای افراشتنش خون دل‌ها خورده‌شده و چه شکوهی است آنجا که در میدان پهلوانی‌تان این سه رنگ مقدس بر تارک افتخار می‌درخشد. یقین که قدر تلاش شما و همتتان با خدای عالم است. یاد سرباز وطن را پاس داشتید و خداوند پاسدار اجرتان باشد.

با آرزوی درخشش و موفقیت همیشگی شما قهرمانان و عزت روزافزون برای ایران عزیز و با سپاس از همه مربیان، دست‌اندرکاران و مسئولان کاروان سردار دل‌ها به‌ویژه برادر عزیز حاج محمود خسروی‌وفا.
خانواده شهید قاسم سلیمانی

به گزارش تسنیم، کاروان سردار دل‌ها در رقابت‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو با کسب ۲۴ مدال شامل ۱۲ مدال طلا، ۱۱ مدال نقره و یک نقره برنز، در رده سیزدهم قرار گرفت.

۲۳۲۱۵

تبلیغات دیجی کوله

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

0 دیدگاه

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.