سرنوشت فرهاد مجیدی پس از حاکمیت آجرلو در استقلال/ خوبی و خوشی یا ماجراجویی و جنجال؟

 سرنوشت فرهاد مجیدی پس از حاکمیت آجرلو در استقلال/ خوبی و خوشی یا ماجراجویی و جنجال؟

خبرورزشی –

یکی از مشکلات فرهاد مجیدی در مدتی که به عنوان سرمربی به تیم استقلال ورود کرد، مدیریت باشگاه بود.

مجیدی در دورانی که سرمربی این تیم است از ماجرای تدارکات استقلال تا پرداخت پاداش به بازیکنان و همچنین انتخاب سرپرست و کمک سرپرست، همواره پایش گیر بود و باید در همه امور دخالت می‌کرد.

تا دیروز اگر مداخله‌های مجیدی را حتی اگر از سرناچاری و اجبار تحمیل شده به فرهاد فرض می‌کردیم، هم اکنون با انتخاب مدیرعامل استقلال با سابقه نظامی‌ و دیسیپلین خاص، بازی طور دیگر ادامه داده می‌شود.

استقلال صاحب یک مدیر قدرتمند و بانفوذ شده و مدیریت باشگاه بر اساس اراده، خواسته‌ها و تمایلات او وارد مرحله ای تازه می‌شود. بی تردید این فرهاد مجیدی است که باید خودش را با مدیریت جدید هماهنگ کند و باید ببینیم آیا او پس از صدور حکم مصطفی آجرلو دغدغه کمتری پیدا می‌کند یا …

پیش از این آجرلو که در سال‌های گذشته مدیرعامل باشگاه استیل آذین بود با علی کریمی دچار اختلافاتی شد اما او در بدو ورود به استقلال با مجیدی وارد تعامل شد، قراردادی ۳ ساله را با او منعقد کرد و در تعریف و تمجید از او نیز کم کاری نکرد.

باید دید در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد و آیا فرهاد مجیدی با همان تکروی‌های همیشگی به راهش ادامه می‌دهد یا این بار در چارچوب مدیریت باشگاه و جدیت و پشتوانه آجرلو، کارش را دنبال می‌کند.

تبلیغات دیجی کوله

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

0 دیدگاه

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.