استانها

زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در ارومیه نواخته شد

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، آیین نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی جدید صبح امروز با حضور فرماندار ارومیه و جمعی از مسئولان استان و شهرستان در دبستان چهارده معصوم (ع) نواخته شد.

تاکید فرماندار ارومیه بر صیانت از سلامت دانش آموزان و دانشجویان

رسول مقابلی فرماندار ارومیه در این آیین، اول مهر را تداعی کننده آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشت شور و نشاط به مدارس، دانشگاهها و سطح جامعه دانسته و گفت: متاسفانه شیوع ویروس کرونا شادی و هیجان را از فرزندان عزیزمان و به تبع آن از خانواده ها گرفته و انشالله با تداوم روند تزریق واکسن کرونا، به زودی شاهد رونق امید و زندگی در جامعه باشیم.

مقابلی بازگشت دانش آموزان و دانشجویان به محل تحصیل را امری حیاتی اعلام کرده و افزود: اما آنچه بیش از همه اولویت دارد، صیانت از جان و حفظ سلامت آینده سازان این مرز و بوم است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: آموزش چه حضوری باشد یا چه مجازی؛ مطمئناً وظیفه سنگینی درخصوص ارتقای علمی و تربیتی فرزندانمان بر دوش مدیران، معلمان، اساتید و خانواده ها نهاده شده و همگی باید به دنبال جبران کاستی های گذشته باشیم.

فرماندار ارومیه ضمن قدردانی از همت و نوآوری های معلمان و اساتید در تدریس مجازی سال گذشته، تصریح کرد: قطعاً خواهیم کوشید حامی خوبی برای معلمان و اساتید در سال تحصیلی جدید باشیم.

مقابلی بازگشت پرنشاط دانش آموزان و دانشجویان به جامعه را منوط به تعامل اولیاء و مربیان کرده و یادآور شد: متاسفانه کرونا بینمان فاصله انداخته و آرزو می کنم به زودی فاصله ها از میانمان برداشته شود.

۴۸

نمایش بیشتر

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا