درخواست سوریه از سازمان ملل در پی تجاوز رژیم صهیونیستی

 درخواست سوریه از سازمان ملل در پی تجاوز رژیم صهیونیستی

به گزارش خبرآنلاین، به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، این وزارتخانه در این نامه آورده است: سوریه بار دیگر از شورای امنیت و مجمع عمومی سازمان ملل متحده می‌خواهد به مسؤولیت خود در چارچوب منشور این سازمان عمل کنند و ضمن محکوم کردن این تجاوزهای آشکار، به منظور جلوگیری از تکرار آن، اقدامات قاطع و فوری اتخاذ کند.

در ادامه این بیانیه آمده است: تعدی بزدلانه رژیم صهیونیستی به خاک کشورمان در ادامه سلسله جنایت‌ها و کارشکنی‌های اسرائیل در سوریه و شهروندان سوری بویژه در راستای تداوم حمایت از گروهک‌های تروریستی‌ و ابزارهای دستشان و در جهت ممانعت در حل‌وفصل سیاسی بحران سوریه صورت گرفته است.

سوریه به رژیم صهیونیستی نسبت به پیامدهای خطرناک تعدی و جاوز به خاک کشورش که در سایه بهانه‌های واهی که هیچ ارتباطی با واقعیت ندارد، هشدار داد و رژیم تل آویو را مسؤول تمام این جنایت‌ها دانست.

دولت دمشق اعلام کرد که این حملات مستمر آنها را از انجام وظایف قانونی خود در قبال ادامه مبارزه با سازمان‌های تروریستی منصرف نخواهد کرد.

پدافند هوایی سوریه بامداد امروز جمعه موشک های متخاصم را در آسمان دمشق رهگیری و منهدم کرد.

یک منبع نظامی به سانا گفته بود: حوالی ساعت یک و ۲۶دقیقه بامداد به وقت محلی، دشمن صهیونیستی حمله هوایی را از سمت جنوب شرق بیروت به مناطقی در حومه شهر دمشق انجام داد که پدافند هوایی موشک های متخاصم را رهگیری و بیشتر آنها را ساقط کرد.

۳۱۱۳۱۱

تبلیغات دیجی کوله

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

0 دیدگاه

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.