جریمه ۲۴ میلیارد ریالی امتناع کنندگان عرضه تخم مرغ در استان سمنان

 جریمه ۲۴ میلیارد ریالی امتناع کنندگان عرضه تخم مرغ در استان سمنان

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان ، مهدی یحیایی با اعلام این خبر اظهار داشت: طی بازرسی های بعمل آمده از مرغداری های تولید کننده تخم مرغ و همچنین واحدهای عرضه کننده در سطح عمده و خرده فروشی ، ۱۵ مورد پرونده تخلف امتناع از عرضه کالا در این واحدها تشکیل شده است.

وی تصریح کرد: این تعداد پرونده تخلف به ارزش ریالی بالغ بر ۲۴ میلیارد ریال تشکیل که جهت بررسی و صدور رأی به تعزیرات حکومتی معرفی شده است.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان تأکید کرد: تولیدکنندگان تخم مرغ و واحدهای عرضه کننده این کالا در استان در جهت احقاق حقوق مصرف کنندگان ، موظف هستند قیمت های مصوب را رعایت کنند.

این مقام مسئول هشدار داد: در صورت عدم رعایت قیمت های مصوب و در صورت مشاهده هرگونه تخلف از قبیل گرانفروشی ، اخفاء و امتناع از عرضه کالا و قاچاق ، بر اساس قوانین نظام صنفی و قوانین تعزیرات حکومتی ، برخورد جدی و قانونی خواهد شد.

مهدی یحیایی افزود: قیمت تخم مرغ در ستاد تنظیم بازار کشور برای هرکیلو درب مرغداری ۱۴ هزار تومان و برای مصرف کننده به ازای هر کیلو ۱۶ هزار و ۹۰۰ تومان تعیین شده است.

وی خاطرنشان کرد: هم استانی های عزیز در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را با سامانه ۱۲۴ ستاد خبری سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان وادارات شهرستانها اعلام نمایند.

۴۶

تبلیغات دیجی کوله

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

0 دیدگاه

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.