استانها

جذب سرمایه گذاران از طریق سامانه الکترونیکی در کیش

به گزارش خبرآنلاین از کیش، معراج نادری فصیح معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش با بیان این که در ۵ ماه نخست امسال جذب سرمایه گذاران از طریق سامانه الکترونیکی انجام شده است، گفت: تمام فرآیند "ارائه درخواست و بررسی شرایط سرمایه گذاران از نظر امنیت‌های مالی تا صدور قراردادها" به صورت الکترونیک و بدون نیاز به حضور سرمایه گذاران انجام می‌شود.

نادری فصیح در خصوص تسهیل و تسریع در جذب سرمایه گذاران، گفت: با ایجاد دسترسی مدیران ارشد سازمان منطقه آزاد کیش به سامانه http://invest.kish.ir فرآیند بررسی و جذب سرمایه گذاران در کمترین زمان ممکن در دستور کار قرار می گیرد.

وی با اشاره به این که سامانه جذب سرمایه گذاران از بخش قرارداد تا فرآیند پذیره نویسی ادامه دارد، افزود: پس از انعقاد قرارداد و بررسی نقشه های ارائه شده در شرکت شرکت عمران، آب و خدمات شهری، سرمایه گذار با پرداخت صورتحساب تلفن همراه و ارائه فیش واریزی پروانه آغاز به کار خود را دریافت می کند.

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش با بیان این که سامانه جذب سرمایه گذاران در بخش بازرگانی نیز در حال آماده سازی است، اظهار داشت: با راه اندازی این سامانه صدور تمام مجوزها به صورت غیر حضوری انجام می شود.

نادری فصیح در ادامه سخنان خود تصریح کرد: ضمن این که این سامانه در حوزه معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان فعال است اما قراردادها و پیشرفت کار به سامانه‌ای در حوزه معاونت عمرانی متصل می‌شود.

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا