اویلا و فامیلا، برندهای محبوب گروه های تن ماهی، رب گوجه و کنسروجات در سال ۱۴۰۰

 اویلا و فامیلا، برندهای محبوب گروه های تن ماهی، رب گوجه و کنسروجات در سال ۱۴۰۰

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی مصرف کنندگان، جشنواره ملی برندهای محبوب از دیدگاه مصرف کننده در قالب گسترده ترین نظرسنجی مردمی برای انتخاب برندهای محبوب مردمی در سال ۱۴۰۰ با محوریت انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، به عنوان تنها تشکل رسمی حامی حقوق مصرف کننده در کشور برگزار شد.

مراسم معرفی برندهای محبوب از نگاه مردم با حضور رئیس و نایب رئیس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، مدیرعامل شرکت گلبرگ غذایی کوروش جناب آقای مهندس امیرفضلی و تعدادی ازمدیران مجموعه و جمعی از هواداران مردمی آنها برگزار گردید. در این مراسم که در مرداد ماه ۱۴۰۰ در مرکز همایشهای بین المللی رایزن برگزار شد، برندهای محبوب از نگاه مردم معرفی گردیده و تندیس خود را دریافت کردند. در این نظرسنجی گسترده ملی تعداد ۱,۰۱۸,۹۴۳ رأی مردمی در بیش از ۱۰۰ گروه کالا/خدمات به طور مستقیم و بی واسطه از طرف مردم و مصرف کنندگان به عنوان داوران اصلی این رویداد طی دوره زمانی دو ماهه اخذ گردیده است.

به نقل از مدیر بازاریابی شرکت گلبرگ غذایی کوروش، این مجموعه مفتخر به دریافت ۴ تندیس زرین برند محبوب گردید.

شایان ذکر است ۲ تندیس در گروه های کنسروجات برای برندهای اویلا وفامیلا ،۱ تندیس در گروه کنسرو ماهی تن با برند اویلا و ۱ تندیس در گروه رب گوجه فرنگی بابرند فامیلا به مجموعه گلبرگ غذایی کوروش اهدا گردید.

اویلا و فامیلا، برندهای محبوب گروه های تن ماهی، رب گوجه و کنسروجات در سال 1400

تبلیغات دیجی کوله

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

0 دیدگاه

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.