اولین بهره‌برداری تیم ترامپ از شکست مفتضحانه بایدن در افغانستان/تبلیغ کارزار انتخاباتی ترامپ جور شد

 اولین بهره‌برداری تیم ترامپ از شکست مفتضحانه بایدن در افغانستان/تبلیغ کارزار انتخاباتی ترامپ جور شد

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، خبرگزاری فاکس نیوز از تبلیغ جدیدی تحت عنوان "شکست" تهیه شده توسط کمیته اقدام سیاسی "نجات آمریکا" دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا که به تازگی منتشر و در تلویزیون پخش شده، خبر داد.

این تبلیغ از جو بایدن، رئیس جمهور کنونی آمریکا به خاطر رویدادهای رخ داده در افغانستان در ماه گذشته زمانی که جنبش طالبان کنترل کشور را در دست گرفت و حجم زیادی از سخت‌افزارهای آمریکایی رها شده به خاطر خروج عجولانه نیروهای آمریکایی از افغانستان را مصادره کرد، انتقاد می‌کند.

شبکه فاکس نیوز با اشاره به اینکه کمیته اقدام سیاسی "نجات آمریکا" ترامپ در حال حاضر مشغول جمع‌آوری کمک‌های مالی برای تبلیغات است، تاکید کرد که چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا بارها و بارها احتمال نامزدی خود در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ را مطرح کرده است.

شبکه فاکس نیوز افزود: اگر ترامپ حقیقتا این راه را پیش بگیرد، این تبلیغ می‌تواند به عنوان نخستین تبلیغ کمپین ریاست جمهوری آتی‌اش تلقی شود.

در همین حال، ترامپ بارها سفر قریب‌الوقوع خود به ایالت آیووا را اعلام کرده است. به گفته شبکه فاکس نیوز، انجمن‌های حزبی آیووا در نیم قرن گذشته همواره تقویم نامزدی کاندیداتورهای ریاست جمهوری را آغاز کرده است.

۳۱۱۳۱۱

تبلیغات دیجی کوله

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

0 دیدگاه

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.