ارتقاء سطح کیفی ارائه خدمات مشاورین املاک در کیش

 ارتقاء سطح کیفی ارائه خدمات مشاورین املاک در کیش

به گزارش خبرآنلاین از کیش : آزمون بررسی صلاحیت فنی و تخصصی متقاضیان دریافت مجوز فعالیت اقتصادی دفتر مشاور املاک در کیش با هدف ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات‌ با بهره‌گیری از دانش و تجربه روز دنیا، مدیریت ارتباط با مشتری، سرمایه های انسانی و حقوقی در این منطقه برگزار می شود.

شرایط نخست برای نام نویسی در آزمون تخصصی دفاتر مشاور املاک " داشتن مدرک تحصیلی لیسانس، فوق دیپلم و یا دیپلم به ترتیب حداقل ۷ – ۱۰ – ۱۲ سال سابقه کار به عنوان مشاور در دفاتر املاک کیش به تائید موسسه اتحادیه مشاورین املاک این منطقه رسیده باشد.

ارائه اصل گواهی سابقه فعالیت صادر شده از موسسه اتحادیه مشاورین املاک کیش یا اصل پروانه کسب در شهرستان، اصل و تصویر شناسنامه و کارت ملی، اصل و تصویر کارت پایان خدمت برای آقایان و دو قطعه عکس جدید تمام رخ با زمینه سفید الزامی است.

همچنین ارائه مدرک تحصیلی لیسانس با حداقل ۱۲ سال سابقه پروانه کسب مشاور املاک در هر منطقه از سرزمین اصلی که به تائید اداره صنعت، معدن و تجارت آن منطقه رسیده باشد"حداکثر ۱۰درصد از کل متقاضیان واجد شرایط شرکت در آزمون تخصصی از دارندگان پروانه کسب در سرزمین اصلی" هستند.

لازم به ذکر است سن متقاضیان باید حداقل ۲۷ سال تمام و دارای "کارت پایان خدمت وظیفه عمومی، معافیت دائم و یا گواهی اشتغال به تحصیل برای آقایان کمتر از ۵۰ سال سن" به منظور شرکت در این آزمون در نظر گرفته شده است.

گفتنی است متقاضیان واجد شرایط می توانند با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی از شنبه ۲۷ شهریور تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۳۱ شهریور به دفتر مدیریت بازرگانی سازمان منطقه آزاد کیش واقع در برج صدف،‌ طبقه چهارم واحد ۴۰۱ مراجعه کنند.

۴۸

تبلیغات دیجی کوله

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

0 دیدگاه

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.