آغاز به کار ۲۶ مرکز واکسیناسیون جدید در تهران

 آغاز به کار ۲۶ مرکز واکسیناسیون جدید در تهران

آیین افتتاح و آغاز به کار ۲۶ مرکز واکسیناسیون کووید ۱۹ با حضور شهردار تهران و جمعی از اعضای شورای شهر تهران برگزار شد.

علی نصیری سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در این مراسم با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تسلیت اربعین حسینی گفت: با شروع دوره جدید مدیریتی در شهر تهران و شهرداری تهران یکی از برنامه‌هایی که به صورت راهبرد در برنامه‌های شهردار تهران اعلام شد برداشتن بار کرونا در کلانشهر تهران از دوش دولت بود.

وی ادامه داد: همه دستگاه‌ها و مراکز و سازمان‌های شهرداری پای کار آمدند و در دو هفته کار جهادی و شبانه روزی امروز به این نقطه رسیدیم. برنامه‌ها در ۱۴۰ محور تدوین شده است. رویکردها در این ۱۴۰ بند تدوین شده محله محوری و مشارکت مردمی در مدیریت کروناست. هر جا در این انقلاب از مردم استفاده شد پیروزی داشتیم. همبستگی میان همه دستگاه‌ها و اولویت پیشگیری بر درمان است.

نصیری گفت: امروز قصد داریم یک حرکت جدید را آغاز کنیم. حرکت جدید که امروز آغاز می‌شود فعلاً با واکسن آغاز شده است. پویشی از سه روز پیش شروع شده است که تا پایان تاریخ ۱۰ مهر بتوانیم در شهر و استان تهران هیچ فرد بالای ۱۸ سال نداشته باشیم که دز اول را دریافت کرده باشند.

وی با بیان اینکه ۷۰۰ هزار دز در ۱۰ روز از وزارت بهداشت درخواست شده است گفت: ما این دفعه نه فقط با تامین مکان بلکه تامین همه امکانات از جمله نیروی انسانی را به عهده بگیریم. ۱۳ مرکز یا شهر واکسن ثابت شهری و سه مرکز خودرویی جدید و ۱۰ مرکز یا شهر افتتاح می‌شود.

۲۳۵۲۳۱

تبلیغات دیجی کوله

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

0 دیدگاه

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.