ورزش

مسعود ریگی هم جلوی مددی درآمد/عکس

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مسعود ریگی، فرشید اسماعیلی، ارسلان مطهری و داریوش شجاعیان بازیکنانی هستند که قراردادشان با استقلال به پایان رسیده است. پس از مشکلاتی که میان اسماعیلی و احمد مددی مدیرعامل استقلال پیش آمد، انتظار می رفت که قرارداد این بازیکن تمدید نشود و تا به امروز نیز مذاکره ای از سوی آبی ها با این بازیکن نشده است. درخصوص ریگی نیز وضعیت به همین منوال است.

اما امروز ظهر احمد مددی مدیرعامل استقلال در گفتگویی تلفنی با برنامه ورزش و مردم اعلام کرد که این بازیکنان در لیست مجیدی حضور ندارند و ریگی نیز به دلیل پیشنهاد سنگین، از لیست تیم کنار گذاشته شده است. مددی در این خصوص گفت: مطهری و اسماعیلی در لیست تمدید قرارداد ها حضور ندارند. آقای سرمربی محترم نظری روی این عزیزان ندارد و احتمال جدایی شان هست. از بین بازیکنانی که قراردادشان تمام شده بود، از ابتدا اقای مجیدی داریوش شجاعیان را هم اعلام کرد که به او نیاز ندارد. متأسفانه آقای ریگی عدد بالایی را برای تمدید قرارداد به ما پیشنهاد کردند که توان پرداختش را نداریم. عدد ایشان با ما همخوانی نداشت و نمی توانستیم آن را پرداخت کنیم.

این صحبت های مدیرعامل آبی ها باعث واکنش دو تن از بازیکنان این تیم شد. پس از اینکه فرشید اسماعیلی با انتشار یک استوری مدعی شد تماسی از سوی مدیران با او گرفته نشده است، مسعود ریگی نیز که در این سالها بازیکن بی حاشیه ای بوده، نسبت به این اتفاق واکنش نشان داد.

ریگی با انتشار یک استوری نوشت: هواداران عزیز باشگاه استقلال سلام. خواستم صادقانه باهاتون صحبت کنم، فکر می کنم می دونید که تو این دو سال با کمترین مبلغ دریافتی و بدون کمترین حاشیه ای و با همه وجودم واسه موفقیت تیمم تلاش کردم و در حال حاضر خدا شاهده من هیچ مبلغ نجومی و زیادی رو که شایعه شده به باشگاه پیشنهاد نکردم. من فقط توقع احترام بیشتری داشتم. بعد از دو سال که متأسفانه برخورد خوبی با من صورت نگرفت.

بدین شکل ریگی نیز پس از فرشید اسماعیلی، صحبت های احمد مددی را تکذیب کرد. باید دید واکنش مدیرعامل استقلال نسبت به این دو استوری چه خواهد بود. گفته می شود ریگی از تیم سپاهان پیشنهاد خوبی دریافت کرده و همین مسئله باعث به توافق نرسیدن او و استقلالی ها شده است.

بیشت بخوانید: مظاهری جواب مددی را داد

۲۵۳ ۲۵۱

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا