ورزش

مجیدی تکلیف مظاهری را معلوم کرد!/ استقلال حسینی را به مظاهری ترجیح داد

خبرورزشی –

وکیل رشید مظاهری اعلام کرد که احمد مددی به آنها گفته بروید قرارداد رشید را فسخ کنید و این درحالی است که مظاهری یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارد.

ظاهرا اختلافات مالی طرفین حل نشده و استقلالی‌ها قید مظاهری را زدند.

پیش از این اتفاقات استقلال با علیرضا رضایی دروازه بان پیکان قرارداد بسته بود و به نظر می رسد با ماندن حسینی استقلالی‌ها قید رشید مظاهری را زده‌اند که دلیل عمده آن می‌تواند بالا بودن رقم قرارداد این دروازه بان باشد.

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال نیز در مورد اینکه رشید مظاهری در باشگاه امروز دلخور شد ولی اکنون در تمرین حضور دارد و شرایط او و استقلال به کجا خواهد رسید، گفت: این مسئله به خود او و باشگاه بستگی دارد من دخالت نمی‌کنم اما علیرضا رضایی دروازه‌بانی که جذب کرده‌ایم با نظر خودم جذب شده است و به او اعتقاد دارم او دروازه‌بان آینده تیم ملی است.

سرمربی استقلال در مورد اینکه فرشید اسماعیلی و ارسلان مطهری با باشگاه استقلال قراردادشان تمدید نشده است، گفت: من بدون اینکه اسم بیاورم به طور کلی می‌گویم باشگاه پیشنهاد خوبی به بازیکنان داده است. قرارداد ۵ میلیارد تومانی و ۲ میلیارد تومان هم خارج از باشگاه، وقتی بازیکنی قرارداد ۷ میلیارد تومانی باشگاه را رد می‌کند حتماً پیشنهاد بهتری دارد. من از مددی خواسته‌ام یک ریال بیشتر از این پول به بازیکنان ندهد. مسائل مالی مهم است اما عشق به پیراهن استقلال هم اهمیت دارد. اینکه بازیکن بخواهد فقط به خاطر مسائل مالی در استقلال باشد را قبول ندارم. هر بازیکنی ناراحت است قرارداد را امضا نکند و نیاید. عشق و تعصب در این تیم مهم است از همین بازیکنانی که تمدید کرده‌ام بپرسید. شخصاً در جلسه بودم و شفاف صحبت کردم هیچ چیزی جز صداقت نمی‌گویم. اکنون مبلغ قرارداد بازیکنان هم‌پست یکسان است. رضاوند و مهدی‌پور قراردادشان یکسان است. هیچ بازیکنی نباید برای باشگاه شرط بگذارد، هر کسی ناراحت است برود خانه‌اش.

نمایش بیشتر

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا