استانها

فراخوان مشارکت نیکوکاران یزدی در طرح “اطعام و احسان حسینی”

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یزد، محمد شجاعان با اشاره به اهمیت رسیدگی به وضعیت معیشت مددجویان تحت حمایت از طریق مشارکت نیکوکاران در برنامه‌ها و طرح‌های مختلف گفت: کمیته امداد استان یزد در نظر دارد در ماه محرم و صفر و ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، مرحله دیگری از رزمایش مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان را با برنامه‌ای تحت عنوان "اطعام و احسان حسینی" اجرا کند.

وی افزود: این نهاد از ابتدای سال جاری تاکنون طرح‌های مختلفی برای اطعام و تأمین بسته‌های معیشتی نیازمندان با همکاری مراکز نیکوکاری اجرا کرده که با استقبال و مشارکت مطلوب مردم نیک‌اندیش استان یزد روبرو شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان یزد تصریح کرد: مردم نیکوکار استان می‌توانند به صورت غیرحضوری از طریق کد دستوری #۸۸۷۷* تلفن همراه و همچنین شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۸۱۳۶۷۷۷۷۷۷ در این امر خیر شرکت کنند.

وی ادامه داد: دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سطح استان آماده دریافت نذورات نقدی و غیر نقدی نیکوکاران در قالب طرح "اطعام و احسان حسینی" هستند. سامانه چهاررقمی ۱۸۱۱ کمیته امداد در سطح استان هم آماده پاسخگویی و راهنمایی نیکوکاران در خصوص نحوه مشارکت در این کار خداپسندانه است.

۴۸

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا