ورزش

عکس| مقایسه مغانلو با دو پرسپولیسی سپاهان/ از این دو نفر یاد بگیر!

خبرورزشی –

خبرورزشی – یکی از رسوم عجیبی که بین برخی بازیکنان فوتبال باب شده این است که پس از پیوستن به تیم جدید عکس‌های تیم سابق را در صفحه شخصی‌شان در اینستاگرام پاک می‌کنند. اتفاقی که به نظر می‌رسد نادیده گرفتن گذشته آنها باشد و چندان توجیه جالبی ندارد و بعید است حتی باشگاه جدید چنین درخواستی از بازیکن داشته باشد.

اخیرا شهریار مغانلو بازیکن سابق پرسپولیس پس از پیوستن به سپاهان تمامی پست‌های خود مربوط به پرسپولیس را پاک کرد. اتفاقی که به شدت با واکنش پرسپولیسی‌ها همراه شد و طرفداران این تیم با آنفالو کردن مغانلو باعث ریزش نزدیک به ۲۰۰ هزارتایی دنبال کننده‌های او شدند.

در این میان پرسپولیسی‌ها رفتار مغانلو را با دو بازیکن کنونی سپاهان که پیش از این پرسپولیسی بودند مقایسه کرده و از آن دو بازیکن تمجید کردند.

سروش رفیعی و شایان مصلح علیرغم اینکه دو سال است عضو تیم سپاهان هستند، اما حاضر نشدند خاطرات بخشی از دوران فوتبالشان که مربوط به حضور در پرسپولیس است را پاک کنند و همچنان عکس‌های حضور آنها در پرسپولیس در صفحه شخصی‌شان موجود است.

پرسپولیسی‌ها می‌گویند باید این چنین بازیکنی را ارج نهاد نه بازیکنی مثل مغانلو که از سکونشینی در تیم سانتاکلارا به ترکیب اصلی پرسپولیس رسید و در نهایت این طور قدرنشناسی می‌کند.

عکس| مقایسه مغانلو با دو پرسپولیسی سپاهان/ از این دو نفر یاد بگیر!

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا