فناوری اطلاعات

صرافی کوین‌بیس به ۱۲۵ هزار کاربر پیام امنیتی اشتباه فرستاد؛ دلجویی با هدیه ۱۰۰ دلاری

صرافی کوین بیس به اشتباه برای ۱۲۵ هزار کاربر خود پیامی مبنی بر تغییر تنظیمات احراز هویت دو مرحله‌ای (FA2) فرستاد و باعث نگرانی آن‌ها شد. این صرافی اعلام کرده برای جبران اشتباه خود معادل ۱۰۰ دلار بیت کوین برای افرادی که پیام اشتباه ارسال شده واریز می‌کند.

از روز گذشته شکایت کاربران نسبت به اشتباه رخ داده ادامه دارد. بسیاری از آنها نگران هک شدن حساب کاربری خود در کوین بیس و از دست رفتن سرمایه‌شان هستند. گفته می‌شود تعداد زیادی از کاربران نیز پس از دریافت پیام، امکان ورود به حساب کاربری خود در کوین بیس را نداشته‌اند.

پیام‌های برخی کاربران در فضای مجازی نشان می‌دهد آنها برای ورود به حساب کاربری خود در صرافی کوین بیس با مشکلاتی روبرو بوده‌‌اند.

کوین بیس نیز با هدف جلب رضایت و اعتماد مشتریان خود، اعلام کرده معادل ۱۰۰ دلار به صورت بیت کوین به حساب کاربرانی که پیام به صورت اشتباه برای آنها ارسال شده،‌ واریز می‌کند. باید دید آیا این رقم می‌تواند اعتماد از دست رفته و نارضایتی کاربران این صرافی را جبران کند یا خیر. ظاهرا ایمیل‌های ارسالی برای ۱۲۵ هزار کاربر این صرافی از روز۵ شهریور ارسال شده و باعث نگرانی شدید سرمایه‌داران شده. دو روز بعد و در تاریخ ۷ شهریور این صرافی در توییتر از کاربران عذرخواهی کرده است.

صرافی کوین بیس بعد از بایننس بیشترین ارزش بازار را در رتبه بندی صرافی‌های رمرزارز دارد و در رتبه دوم بازار از نظر ارزش بازار قرار دارد. این صرافی با ۹۵ کوین در ۲۸۷ بازار جهانی حضور دارد و رتبه ۹ از ۱۰ را براساس رتبه‌بندی وب‌سایت «coinmarketcap» به خود اختصاص داده است. این صرافی در ژوئیه ۲۰۱۱ توسط «برایان آرمسترانگ»، مهندس سابق Airbnb کار خود را آغاز کرد.

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا