ورزش

صحبت‌های قاسمی‌نژاد پس از پیوستن به استقلال

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ امین قاسمی نژاد پس از امضای قرارداد با استقلال در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به ساعتهای طولانی حضور آنها در مقابل باشگاه و انتقالش به استقلال گفت: خیلی خسته شدید، فکر کنم چندین ساعت است که اینجا هستید، دستتان درد نکند. خداراشکر توانستم به باشگاهی که خیلی این چند وقت علاقه نشان دادم، بپیوندم و عضو کوچکی از خانواده بزرگ استقلال شوم و امیدوارم امسال بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که در لیست مجیدی حضور نداشت، عنوان کرد: به نظرم یک سوتفاهمی پیش آمده بود که من با آقای فرزاد و فرهاد مجیدی صحبت کردم و این سوتفاهم بدون مشکل حل شد.

او درباره شایعات پیرامون پیوستنش به پرسپولیس توضیح داد: اینجا باشگاه استقلال است و من کاری به تیمهای رقیب ندارم. مرسی که به من پیشنهاد دادند و من الان در اختیار استقلالم و شاید جالب نباشد که درباره دیگر تیمها صحبت نکنم.

قاسمی نژاد با اشاره به انگیزه اش برای بازی در استقلال گفت: من هر جا بودم تمام تلاشم را انجام دادم و الان هم به تیمی آمدم که از بچگی دوستش داشتم و مطمئن باشید تا جایی که می‌توانم در اختیار کادرفنی قرار می‌گیرم و خودم را ثابت می‌کنم.

مهاجم جدید استقلال در پاسخ به سوالی در مورد شیوه گرفتن رضایت نامه اش اظهار داشت: انقدر خسته ام که سر فرصت درباره اش صحبت خواهم کرد.

امین قاسمی نژاد با تائید علاقه اش به پوشیدن پیراهن شماره ۱۰ استقلال گفت: ببینیم چه خواهد شد و با اجازه آقا فرهاد [مجیدی] آره.

۲۵۸ ۴۱

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا