استانها

شورای اداری اداره کل بهزیستی استان سمنان تشکیل جلسه داد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان این جلسه به ریاست علیرضا ایزدپور مدیرکل و به دبیری مجتبی گلینی رئیس اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات و با حضور معاونین و روسای ستادی و از طریق ویدئو کنفرانس روسای شهرستان های تابعه در محل سالن شهید فیاض بخش اداره کل برگزار شد.

علیرضا ایزدپور مدیرکل در ابتدای این جلسه ضمن گرامیداشت یاد شهدا و امام شهدا و به ویژه شهید صارمی و گرامی داشت روز خبرنگاران، این روز را به اصحاب رسانه و خبرنگاران تبریک و ایشان را چراغ راه جامعه و ارتقاء دهند آگاهی در بین افراد یک کشور برشمردند.

ایشان در ادامه ضمن تبریک به حجت الاسلام و المسلمین آقای ریسی ریاست محترم جمهور و آرزوی توفیق و موفقیت برای ایشان و دولت جدید از زحمات و خدمات آقای دکتر روحانی پرچم دار دولت تدبیر و امید تقدیر و ابراز داشتند : در سخنان ریاست محترم جمهور در مجلس چند نکته کلیدی شامل شایسته سالاری، عدالت محوری، وفاق ملی و توجه ویژه به محرومین و معلولین بیان شد که امیدواریم در سایه همدلی و همراهی شاهد تحقق این اهداف و ارتقاء سطح زندگی آحاد جامعه و جامعه هدف باشیم.

ایزدپور در ادامه اشاره ی به انتصاب نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان سمنان داشتند و ضمن تقدیر و تشکر از مجاهدت های ۴۲ ساله آیت الله شاهچراغی و خدمات ۲۰ ساله ایشان بعنوان نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان سمنان، انتصاب حجت الاسلام و المسلمین مطیعی را بعنوان نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان سمنان تبریک و برای ایشان آرزوی موفقیت و سربلندی داشتند.

مدیرکل بهزیستی استان سمنان در ادامه سخنان خود به دستور کار جلسه پرداخته و اظهار داشتند : باید به قید فوریت نسبت به جمع بندی مسائل و مشکلات مطرح شده پیرامون ارائه خدمات در مراکز مثبت زندگی اقدام و انعکاس این مسائل به ستاد سازمان بهزیستی تا بتوان گام های موثر در تحقق اهداف و برطرف شدن مشکلات در امر خدمت رسانی مطلوب به جامعه هدف برداشت.

ایشان ضمن اشاره به برخی از مسائل مطرح شده، مرجع تصمیم گیری آن را ستاد سازمان بهزیستی بیان و خواستار درج مباحث مطرح شده در صورتجلسه شورای اداری و پیگیری موضوعات در جلسات آتی شدند و در ادامه با تاکید بر نظارت مستمر بر ارائه خدمات در مراکز مثبت زندگی از سوی تیم نظارت ابراز داشتند : یکی از مباحث و موضوعات حائز اهمیت در سیستم اداری رعایت نکارت حراستی است و این موضوع باید از سوری معاونین، روسای ستادی و شهرستانی بصورت مستمر به کارکنان تاکید گردد و لازم است در راستای ارتقاء سطح دانش کارشناسان جلساتی مستمر با موضوعات حراستی برگزار شود.

ایزدپور رعایت و توجه به سلسله مراتب اداری را نیز از ارکان مهم در یک سیستم اداری بیان و افزودند : انتظار می رود مسئولین ستادی کلیه مکاتبات و ارتباطات با ستاد کشور را تحت نظارت داشته باشند و این امور از طریق ایشان انجام شود که حسن انجام این کار برعهده ایشان است.

مدیرکل بهزیستی استان در پایان سخنان خود اشاره ی به انجام واکسیناسیون جامعه هدف داشته و دستوراتی را در خصوص نظارت بر حسن انجام این کار و معرفی تمام واجدین شرایط به دانشگاه علوم پزشکی استان داشتند.

در ادامه پیرامون دستورکار جلسه مباحثی مطرح و معاونین پیشگیری و اجتماعی گزارشی از اقدامات اجرای خود در مراکز مثبت زندگی داشتند و در پایان نیز از فعالین برگزار کننده در بزرگداشت هفته بهزیستی با اهداه لوح تقدیر و هدیه تقدیر شد.

۴۸

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا