بین الملل

سفر رئیس سیا به سرزمین‌های اشغالی

این رسانه آمریکایی روز دوشنبه به وقت محلی به نقل از مقامات رژیم صهیونیستی گزارش داد که رئیس سیا برای گفتگو با مقامات این رژیم درباره موضوعاتی با محوریت ایران عازم سرزمین های اشغالی می شود.
پایگاه خبری اکسیوس بدون اشاره به نام مقاماتی که از سفر ویلیام برنز به سرزمین‌های اشغالی خبر داده‌اند، به نقل از آنها مدعی شد برنامه هسته‌ای و فعالیت‌های منطقه‌ای ایران موضوع محوری گفتگوهای رئیس سیا و مقامات اسرائیلی خواهد بود.

بر اساس این گزارش، رئیس سیا با رئیس سازمان جاسوسی اسرائیل (موساد) دیدار خاهد کرد و انتظار می رود با دیگر مقامات این رژیم از جمله نخست وزیر، مقامات وزرات جنگ و اطلاعاتی نیز دیدار و گفتگو کند.
آکسیوس به نقل از این مقامات گزارش داد که رئیس سیا با محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان دیدار و گفتگو خواهد کرد.
رژیم صهیونیستی در دوره جدید نخست وزیر تازه کارش در روزهای اخیر در تلاش برای دور جدیدی از اتهام پراکنی ها و ادعاها علیه جمهوری اسلامی ایران و نیز حزب الله لبنان بوده که ظاهرا بنا دارد مسیر نتانیاهو را در رفتارهای شرورانه ادامه دهد.
رژیم صهیونیستی از یک سو از طریق حامیان آمریکایی-انگلیسی خود در مسیر التهاب آفرینی علیه ایران حرکت می کند که این اتهام پراکنی ها با ناتوانی در اجماع‌سازی علیه ایران و عقب‌نشینی حامیان آمریکایی-انگلیسی خود از تهدید تهران به پاسخ متقابل مواجه شده و از سوی دیگر مقابل قدرت نظامی مقاومت لبنان فرومانده و مستاصل شده، آنچنان که در اظهاراتی برای تحریک مردم لبنان علیه حزب الله وارد عمل شد و مشکلات اقتصادی و سیاسی این کشور را متوجه این حزب کرد.

۲۳۳۱۱

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا