بین الملل

اتحادیه عرب نسبت به تشدید تنش‌ها بین لبنان و اسرائیل ابراز نگرانی کرد

به گزارش پایگاه خبری معا، یک مقام در اتحادیه عرب گفت: اتحادیه نسبت به افزایش تنش‌هایی که در مرز لبنان و اسرائیل رخ داده، نگران است.

وی افزود: هدف دولت جدید اسرائیل ممکن است قدرت نمایی از طریق اقدامات تنش زا باشد و شرایط لبنان نیز اجازه تنش بیشتر که موجب افزایش خطر بی ثباتی است را نمی‌دهد و از این روی افزایش تنش‌ها میان جنوب لبنان و اسرائیل ممکن است از کنترل خارج شود.

این مقام از طرف‌های ذی ربط خواست تا از هرگونه اقدام تحریک آمیز که موجب افزایش تنش و درگیری شود خودداری کنند.

پیش‌تر "حسان دیاب" نخست وزیر پیشبرد امور لبنان از "زینه عدرا" سرپرست وزارت دفاع و خارجه لبنان خواست تا از "امل مدللی" نماینده لبنان در سازمان ملل بخواهد در خصوص اقدامات تجاوزکارانه اخیر رژیم صهیونیستی علیه لبنان یک شکایت نامه فوری تقدیم شورای امنیت سازمان ملل نماید.

جنگنده – بمب افکن‌های رژیم صهیونیستی سپیده دم روز پنجشنبه منطقه الدمشقیه در جنوب لبنان را دو بار مورد حمله قرار دادند. از سوی دیگر ارتش لبنان اعلام کرد که به دنبال شلیک چند راکت از یکی از مناطق جنوب به سمت سرزمین فلسطین اشغالی، توپخانه دشمن اسراییلی با شلیک ۹۲ گلوله و راکت مناطق وادی حامول و السدانه و دشت الماری و خراج راشیا الفخار و دشت الخیام و دشت بلاط را مورد هدف قرار داد.

ارتش اسراییل صبح امروز نوار ویدیویی حملات هوایی تجاوزکارانه خود علیه مناطق جنوب لبنان را منتشر کرد.

۳۱۱۳۱۱

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا