استانها

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی چندین طرح عمرانی و صنعتی در یزد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یزد، محمدعلی طالبی استاندار یزد در حاشیه افتتاح پنج طرح‌ عمرانی و صنعتی در شهر یزد گفت: مجموعه این طرح ها نقش برجسته‌ای در تکمیل زیرساخت‌های مورد نیاز شهر یزد خواهد داشت و امیدواریم در روزهای آینده هم با تکمیل طرح های دیگر بتوانیم خدمات دولت را در بخش زیربنایی در استان یزد کامل کنیم.

مدیر عامل واحد فرآوری شن و ماسه یزد گفت: بزرگترین واحد فرآوری شن و ماسه کوهی در استان با مساحت ۱۵ هزار متر مربع و سرمایه گذاری بالغ بر ۹۰۰ میلیارد ریال با مشارکت یکی از بانک‌های استان و بخش خصوصی عملیاتی می‌شود.

اسدی افزود: از مزیت‌های اجرای این طرح کاهش ۹۰ درصدی مصرف آب است و مواد مورد نیاز نیز از کوه تامین می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین ۲ دستگاه بچینگ پیشرفته ۲ متر مکعبی نیز با سرمایه گذاری سی میلیارد ریال افتتاح شد.

مدیر عامل شرکت فولاد آلیاژی ایران نیز اظهار کرد: با حضور استاندار یزد فاز اول باند دوم جاده یزد -فولاد به طول حدود ۹ کیلومتر به بهره برداری رسید.

چایچی افزود: مجموع مسافت این جاده در فاز اول و دوم ۱۹ کیلومتر است که فاز اول این جاده با برآورد هزینه حدود ۳۰۰ میلیارد ریال با متولی گری معاونت عمرانی استانداری و حمل و نقل جاده‌ای احداث شد.

رئیس شورای اسلامی روستای اکرمیه گفت: پارک طبیعت اکرمیه یزد با حضور طالبی استاندار یزد به بهره برداری رسید.

غلامی با اشاره به اینکه مساحت این پارک هشت هزار مترمربع است و عملیات اجرایی آن در سال ۹۴ آغاز شده است گفت: این پارک دارای زمین چمن مصنوعی، زمین اسکیت، موزیکال آب، تلویزیون شهری و وسائل بازی بچه ها است که با اعتباری بالغ بر ۳۲ میلیارد ریال احداث شده است.

رئیس شورای اسلامی روستای اکرمیه وی با بیان اینکه کلنگ احداث پارک بانوان اکرمیه با متراژ ۷۶۰۰ متر مربع با سرمایه گذاری ۳۰ میلیارد ریال به زمین زده شد، تصریح کرد: سالن ورزشی، سالن چند منظوره، پیست دوچرخه سواری، فضای ورزشی روباز و سالن‌های آموزشی با رویکرد و توانمند سازی بانوان از بخش‌های مختلف این پارک است.

۴۸

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا